Tanrıver Şirketler Grubunun bir iştiraki olarak kurulan Kaleblokbims A.Ş, hafif yapı elemanları ve yapı sektöründe, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak hafif yapı malzemelerinin üretim ve satışı ile birlikte ihracatını sağlamaktadır.

Şirketimizin merkez ofisi Erzurum Teknokent’tedir..

Şirketimiz üretim faaliyetleri Pasinler – Horasan karayolu üzerindeki fabrikasında sürdürmektedir.

Şirketimiz üretim tesisinde blok-bims, asmolen blok, dolu plakalar gibi hafif yapı elemanları üretmekte olup Doğu Anadolu Bölgesindeki madenlerinden çıkartıp işlediği Pomza ve Perlit madeni çeşitli büyüklüklerde eleyerek ve genleştirerek müşterilerine ham madde konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Şirketimiz, kurulduğu günden bugüne istikrarın verimlilik bilincinden geçtiğine inanmaktadır.

Şirketimiz, yapı sektörün, ortaklarıyla ve müşterileriyle kurduğu duygusal bağın, ürünlerinin kalite ve dayanıklılığında ki seçiciliğinin ve özgün üretim anlayışı kültürünün verdiği güçle Doğu Anadolu Bölgesinde ki ihracatçılar arasında ön sıralarda yer almaya devam edecektir. Hedefimiz, kuruluş ilkelerimiz ve değerlerimizi koruyarak, Tanrıver Şirketler Grubu çatısı altında birleştirdiğimiz şirketlerimizin gücünü geleceğe taşımaktır.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz


Misyon

Ürünlerimizi ve işimizi etkin ve verimli yöneterek, paydaşlarımıza farkımızla değer sağlamak.

Müşteri odaklılık
Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde müşteri velinimetimizdir. Bundan dolayı; müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerine karşılık vermek ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak onlara çözüm ortağı olmak görevimizdir.
Fark yaratmak
Değişime açık, inovatif ve çözüm odaklı olmak yapımızdır. Mevcut ve farklı sektörlerde yenilikleri değerlendirip hayata geçirerek beklentilerin ötesini karşılamak hedefimizdir.

Çalışan Odaklılık
En önemli kaynağımız çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızı eğitimini ve gelişimini sürekli desteklemek görevimizdir. Çalışanların inisiyatif alıp çözüme ortak olmasını sağlayarak memnuniyetlerini ve motivasyonlarını üst seviyede tutmak davranış biçimimizdir.

Vizyon

Yatırımlarıyla stratejik sektörlerde uluslararası markalar oluşturarak sürdürülebilir büyüme sağlamak.

Rekabetçilik
Faaliyet alanında daha verimli ve etkin hizmet vermek amacımızdır. Bu nedenle; yüksek kapasiteli ve teknolojik yatırımlar yapmak ve her alanda teknoloji kullanmak hedefimizdir.

Güvenilirlik
Paydaşlar arası güven bizim için çok önemlidir. Ürün ve hizmet kalitesi ile ticari açıdan güvenilirlik sağlamak temel değerimizdir. Ayrıca; çalışanlarımızla ve müşterilerimizle karşılıklı güven ilişkisinde adil olmak temel ilkelerimizdendir.

Yaşadığı topluma katkı
Çalışanlarımızı sosyal sorumluluk projelerine katılımlarını desteklemek sosyal bilincimizdir. Bununla birlikte; çevreye duyduğumuz saygı ile topluma katkı sağlamak ana görevimizdir.