Başvuru ve seçme sürecimizde standartlaştırılmış, nesnel ve adil kriterlerden yararlanıyoruz. Vizyonumuzu ve değerlerimizi paylaşan çalışanlar arıyoruz. Özellikle aşağıdaki alanlarda üstün performanslı kişiler arıyoruz:

İnisiyatif ve Başarı Odaklılık
Kararlılık ve Risk Alma
Değişimi Yönetmek ve İnovasyon
Perspektif ve Muhakeme
İkna Etme ve Etkileme
Koçluk ve Geliştirme (personel sorumluluğu olan roller için)

Başvuru süreci

Bir başvuru daima bir miktar risk alınmasını gerektirir. Başvuru sürecinde kendinizi iyi hissetmenizi istiyoruz. Bu nedenle, başvuru sürecinde nelere güvenebileceğinizi bilmelisiniz.

Çalışanlarımız bireysel performanslarıyla şirketimizin başarısına katkıda bulunuyorlar. Bu nedenle, bilgiye değer veriyor, yetkinlikleri geliştirmeye çalışıyoruz. Yetenek ve tutkuyla ilham veren çalışanlar arıyoruz. Bunlar size hitap ediyor mu? O halde, başvuru ve seçme sürecinde bizimle tanışın. Sizi mümkün olduğunca çabuk tanıyabilmemiz için pozisyonlara başvurabilirsiniz.
Öğrenciler için: Staj başvurusu
İlk adımda, Kaleblokbims A.Ş İşkur ve Kariyer.net portallarındaki online başvurunuz bizi mutlu edecektir. Özgeçmişinize (tercihen PDF dosyası biçiminde) ve motivasyon mektubunuza ihtiyacınız olacaktır. Kararımızı yönlendirebilecek bütün belgelerin elimizde olması için ilgili başka belgeleri (örn. sertifikalar, notlara genel bakış) yükleme fırsatından yararlanın. Bir LinkedIn profiline sahipseniz bilgilerinizi bir tıklamayla kolayca aktarabilirsiniz.