Kurumsal

Kaleblokbims Kaleblokbims Kaleblokbims Kaleblokbims Kaleblokbims Kaleblokbims

Hakkımızda

Günümüzde modern yapılar, insanların barınma ihtiyaçlarını gidermenin ötesinde, hafif beton yapıları, ısı-ses-su yalıtımı, estetik, konfor ve güvenlik ihtiyaçlarına da en iyi şekilde yanıt vermeye çalışır. İleri teknoloji binalar, içinde yaşayanların hayat standartlarını yükselterek mutlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Binaların bu özelliklerinde, inşaatın her aşamasın da kullanılan bims, pomza taşından duvar blokları, inşaat, yapı elemanları, boya, tekstil ve tarım sektöründe kullanılan perlit önemli bir rol oynar.

KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, ileri teknoloji binaların yalnızca yüksek teknoloji ürünü pomza, perlit, hafif beton ve kimyasallarla sağlanabileceği anlayışından yola çıkarak 2005 yılında ERZURUM Pasinler ilçesinde kuruldu. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle kısa sürede sektörünün aranan markaları arasına giren KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, bugün Erzurum fabrikasın da ki blok üretimine ek ol arak, 2013’yılın da Perlit Genleştirme ve Mikronize perlit tesislerine eklenmiştir. 60.000 ton mikronize perlit, 2.400 m³ genleştirilmiş ve kurulmuş olan yapı kimyasalları tesisin de ise 20.000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, yurtiçi ve yurtdışında geniş tedarikçi yelpazesine sahip perlit üreticisidir. İhracat konusunda zengin bilgi birikimine sahip olan firmamız, yurtdışıda önemli referanslara sahiptir. Yurt çapında sahip olduğu yaygın bayi ağının yanı sıra Samsun, Artvin, Trabzon gibi önemli limanlara yakınlığımızın verdiği avantaj ile kısa sürede Rusya Federasyonu ve komşu ülkelerde aranan bir marka olmayı başarmıştır. Ayrıca karayolu ile İran, Azerbaycan ve Gürcistan ülkelerine ihracat yapılmaktadır.

KALEBLOKBİMS olarak pomza taşından duvar blokları üretimin de, perlit ve yapı kimyasalları üretimin de hep bizi tercih ettiniz, yanımızda yer aldınız. Bunun için teşekkür eder işlerinizde başarılar ve bereketli kazançlar dileriz.


Faaliyet Alanları

kaleblokbims faaliyetler

KALEBLOKBİMS, tüm müşterilerine, ürün seçimi ve ürünlerin doğru uygulamasını garanti altına almak için, donanımlı ve profesyonel satış kadroları ve destek birimleri ile hizmet vermektedir.

Faaliyet alanları hafif yapı elemanları, duvar blokları, asmolen bloklar, bims plaka ve tuğlalar, pomza taşları, bims yapıştırıcılar, ham perlit, kriyojenik perlit, inşaat perliti, mikronize perlit, tekstil ve tarım perlitleri.

  • 2016 - Sektöründe öncü firma
  • 2013 - Perlit geliştirme tesisleri faaliyetleri
  • 2012 - Teknolojik gelişmeler, kapasite artışı
  • 2010 - Araştırme ve geliştirme faaliyetleri
  • 2005 - Erzurum, Pasinler'de kuruldu.

Misyon

Kaleblokbims olarak sektörel hizmet etkinliklerini uluslararası standartlar çerçevesinde sürdürerek, teknolojik ve ekonomik ilerlemelerin paralelinde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kaliteden ödün vermeksizin güvenilir, sağlıklı, çevreye duyarlı ve yüksek kalitede ürünler üretmeyi, bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir.

Vizyon

Endüstriyel ilerlemelerin içerisinde bilgi ve teknolojik altyapımızı kullanarak uluslararası standartlara uygun yapı elemanları üretmek, kalite ve güven doğrultusunda pazar payımızı genişleterek daha fazla sayıda ihtiyaca cevap verebilmek, müşterilerimize ideal çözümler bulmak, toplum sağlığına ve çevreye duyarlı olmak.


Şirket Bilgileri

Kaleblokbims kurumsal logo
TİCARİ ÜNVAN, İLETİŞİM

Kaleblokbims Hafif Yapı Ele.İnş.Malz. İnş.Taah.Maden.Nak.Tur.San.Ve Tic. A.Ş. Pasinler, ERZURUM. Tel. 444 75 88 Faks. (442) 661-25-56 E-Mail. info@kaleblokbims.com

Kaleblokbims şirket bilgileri
BİLGİLER

Şirket türü: A.Ş. Ticaret Sicil Memurluğu: Erzurum, Tescil Tarihi: 2005, Vergi Dairesi:... Vegi Numarası:... Sektör: Hafif yapı elemanları.


Üretim Tesisleri

Kaleblokbims tesisler

Tesislerimizin tamamı bilgisayar otomasyonlu modern üretim tesislerinde pomza taşından duvar blokları, mikronize perlit olarak istenilen ebatlarında üretilir, genleştirilmiş perlit Kaleper-1, Kaleper-2 Kaleper-3 ve Kaleper-4 sınıflandırarak değerli müşterilerine sunmuştur. Aynı zamanda yapı kimyasalları sektörün de ise; yapıştırıcılar, derz dolguları, onarım ve güçlendirme ürünleri, Isı–ses-su yalıtım sistemleri, cephe sistemleri gibi ürünler üretilir. Türk ve bölge inşaat sektörüne yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Kaleblokbims tesisler

İlk olarak 2005 yılında Erzurum Pasinler ilçesinde kurulan tesislerimizde, araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle kısa sürede sektörünün aranan markaları arasına giren KALEBLOKBİMS HAFİF YAPI ELEMANLARI, bugün Erzurum fabrikasın da ki blok üretimine ek ol arak, 2013’yılın da Perlit Genleştirme ve Mikronize perlit tesislerine eklenmiştir. 60.000 ton mikronize perlit, 2.400 m³ genleştirilmiş ve kurulmuş olan yapı kimyasalları tesisin de ise 20.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Galeri için tıklayınız...


Kalite Belgeleri


Grup Şirketleri

Kaleper
Kaptaş
Politek